Životopis - Elizabeth Reaser

26. února 2010 v 19:20 | *Vamp* |  Elizabeth Reaser/Peter Ficinelli

Věk: 33 let
Povolání: herečka

Rodné jméno: Elizabeth Ann Reaser
Národnost: americká

Datum narození, místo:
15.6.1975, Bloomfield, Michigan, USA
Již od dětství byla Elizabeth rozhodnutá stát se herečkou. Vyrůstala v Milfordu, v zemšědělském regionu, jako prostřední z tria sester Reaserových. Matka byla v domácnosti, otec pracoval jako právní zástupce, restaurátor i jako učitel, avšak manželství nevydrželo.
Na střední škole si přivydělávala brigádami, mimo jiné i v country clubu.
Vysokou školu začala na Oaklandské univerzitě v Rochester Hills v Michiganu, ale po roce přesídlila na středozápad, aby se mohla lépe rozvíjet. S požehnáním rodičů se přihlásila na prestižní Juilliard School of Drama a byla přijata. Zde získala v roce 1999 titul bakaláře výtvarných umění.
Nejprve se těžce prosazovala, ale pak přišla první adekvání role v každodenním seriálu Guiding Light,kde mohla předvést, co umí. Po tomto představení se začaly objevovat nabídky do televizních filmů i (kino)filmů. Následovalo mnoho vedlejších a podpůrných rolí.
V říjnu 2004 byla v magazínu Interview v anketě "14 To Be" vyhlášena jednou z nejkerativnějších žen.Stalo se jí však také, že v Londýně hrála představení pouze pro 2 diváky.
Když se připravovala na roli v dramatickém seriálu Saved, strávila nějaký čas na pohotovosti, aby zjistila, jak se tamní personál chová.
Mimo jiné je i vegetariánkou. Avšak v současnosti je nejznámější jako matka "vegetariánské" rodiny vampírů z filmu Twilight.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama