Bad Vampire

26. února 2010 v 9:53
Rachelle Lefevre // Victorie
Celé jméno: Rachelle Marie Lefevre
Věk: 31
Datum narození: 1.2.1979,Montreál,Québec,Kanada
Výška: 168

Její otec je učitel angličtiny a její matka je psycholog. Oba mluví Anglicky a Francouzsky. Studovala výtvarná umění v Dawson's College, divadlo For Two Summers ve Walnut Hill škole v Natick's, Massachusetts a promovala v Education a Literature v McGills Universite.Jakmile dokončila školu rozhodovala se mezi dalším studie a nebo herectvím. Šla za svým snem. Poprvé dostala roli v roce 1999 ve filmu Legenda Sheepy Hollow jako Katrina Van Tassle. Poté na čtyři roky zmizela lidem z očí a v roce 2003 se objevila, jako Gregoria ve filmu Lásce neutečeš.Hned za dva roky si zahrála ve filmu Pod Hladinou, jako Carlin Leander. A nyní hraje Viktorii v americkém filmu Twilight.Také hrála v americkém seriálu Charmed, v tomto seriálu si zahrála roli ducha Olivie Callaway.
Cam Gigandet // James
Celé jméno: Cam Gigandet
Věk: 27
Datum narození: 16.8.1982,Tacoma,Washington,USA
Výška: 182 cm

Proslavil se hlavně díky roli Kevina Volchoka ze seriálu The O.C.. Cam Gigandet dále hrál v seriálu The Young, The Restless, Jack a Bobby, filmu Mistaken a nově ve filmu Never Back Down kde hraje boxera a soupeří tam o dívky s jiným začínajícím boxerem.Cam Gigander miluje sport. A to hlavně basketball, fotbal a karate. Rád také kouká na dobré filmy.Ale největší úspěch a díky ní se jěště více proslavil v roli Jamese druha Victorii ve filmu Twilight.


Bryce Dallas // Victoria
Celé jméno: Bryce Dallas Howard
Věk: 29
Datum narození: 2.3.1981,Dallas,Texas,USA
Výška: 182 cm

Bryce Dallas Howard debutovala filmem M. Night Shyamalana. V roce 2005 Howard hrála ve filmu Larse von Triera Manderlay, který je pokračováním jeho Dogville. Roku 2007 uvidíme Bryce Dallas Howard vedle Kevina Klinea shaespearovské adaptaci As You Like It v režii Kennetha Branagha.
Poté co dostudovala Tisch School of the Arts program, který je součástí New York University, se Howard začala objevovat na newyorských pódiích, kde zapůsobila rolí Marianne ve hře Tartuffe od společnosti Roundabout, dále v As You Like It od Public Theatre, kde hrála Rosalindu, a poté ve hře Alana Ayckbourna House/Gardenv v produkci Manhattan Theater Club.Velmi ceněnou byla i její role Emily ve hře Our Town, kterou hrála na Bay Street Theater Festival.V současné době Howard natáčí Spider-Man 3 v režii Sama Raimiho.Bryce Dallas Howard uvidíme hlavně jako Victorii ve filmu Eclipse!


Edi Gathegi // Lauren
Věk: 30
Datum narození:10.3.1979,Nairobi,Keňa
Výška: 185 cm

Vyrůstal v Albany v Kalifornii. Studoval na University of California v Santa Barbaře, kde hrál až do zranění kolena v basketbalovém týmu. Poté začal brát hodiny herectví a studovat na Tisch School of the Arts na New York University.Jeho herecká kariéra začala na divadelních prknech, hrál například v Two Trains Running v Old Globe Theatre v San Diegu, v As You Like It, Golden Boy, Fade, Twelfth Night, Othello, A Midsummer Night´s Dream nebo Cyrano de Bergerac. Zahrál si epizodní role CSI: MIAMI, CSI: LAS VEGAS, VERONICA MARS nebo LINCOLN HEIGHTS. Opakovaně se objevoval v seriálu DR.HOUSE jako doktor Jeffrey Cole. Jeho první filmovou rolí se stal v roce 2006 Haiťan Cabbie v ZASTAV A NEPŘEŽIJEŠ s Jasonem Stathamem v hlavní roli. Měl pochybnosti, jestli se dokáže naučit haiťanský přízvuk, ale pomohl mu kamarád, původem z Haiti.V roce 2007 si zahrál ve filmech ROZSUDEK SMRTI, THE FIFTH PATIENT a v GONE, BABY, GONE. V roce 2008 se objevil v seriálu LIFE ON MARS a ztvárnil upíra Laurenta v TWILIGHT, natočeném podle prvního dílu upírské ságy spisovatelky Stephenie Meyer. Říká, že před natáčením o této sáze vůbec neslyšel a ani netušil, že Laurent je upír. Ale teď, když jí celou přečetl, je prý její velký fanoušek. V roce 2009 si zahraje v hororu MY BLOODY VALENTINE, v divadelní hře Joe Turner´s Come and Gone na Broadwayi a vrátí se k roli Laurenta ve filmu NEW MOON.


!NEKOPÍROVAT!ANI SE ZDROJEM!
!VLASTNÍ TVORBA!JAK OBRÁZKY TAK POPIS!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama